LLISTA D'INSCRITS    Resguard     WEB de la cursa    Reglament

DORSALS EXHAURITS


Participants
dorsal Participant Modalitat Club
1MAÑACH PORTELLA, DAVIDBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ EDIBIKES
2BATLLE PORTAS, JORDIBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
3GUIBAS BASSOLS, ALBERTBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ INDEPENDENT
4AMAT ALBAREDA, XAVIERBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ SENDICAT DEL PEDAL
5ADROHER TARRéS, LLUíSBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ TRAMUNTANA X-TREM
6MAñAS SERRA, JOELBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ DESFRENATS BESALú
7COLOME ROCA, ORIOLBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+EDIBIKES
8GRATACóS, ALBERTBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ TRIATLó TRAMUNTANA FIGUERES
9JUANOLA RODEJA, JORDIBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ PEDAL MAIà
10RIBAO RODRíGUEZ, DIEGOBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ TGCBINN
11PRATDESABA FERNANDEZ, TONIBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ CLUP CICLISTA MANLLEUENC
12VAQUERAS PIZARRO, CARLOSBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+SURIà BICIS FIGUERES
13NAVARRO CABALLERO, DANIBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ C.C.ROSES
14LLAMAS, XAVIBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
15TORRAS POU, JOANBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ U.C.VIC
16CABALLERO SASTRE, DAVIDBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
17HOMS PAGES, EDUARDBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ LINBIKES LEFA TEAM
18CARRON VILANOVA, ALBERTOBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ EDIBIKES
19GARROTE, J.MANELBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ CLUB CICLISTA MANLLEUENC
20MOLINA ARCILA, ALEJANDROBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
21COLOMER MALLOL, ROGERBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ PARLAVà US MATXACARà
22GUELL, JOSEPBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ SURIA BICIS
23EJUPI FALCO, ENISBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ VILAJUïGA CLUB CICLISTA
24PRIETO EXPOSITO, FERNANDOBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ EOBIKES
25DANIEL I MUNTADA, JORDIBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ EDIBIKES
26TORRAS VELASCO, DIEGOBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ ELITE DE LES GAVARRES
27DEL BARRIO PUERTO, JUAN CARLOSBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ CLUB CICLISTA ROSES
28SERRANO ABAD, ALBERTBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ SINDICAT DEL PEDAL CLUB CICLISTA
29GALVEZ, SERGIBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
30COLOMER BAGES, JORDIBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
31OLIVET POU, MARCBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ PEDAL MAIà
32CARRION FERRER, GUERAUBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ CLUB CICLISTA ROSES
33GáLVEZ SANCHEZ, FABIáNBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
34COSTEJà CROS, JOSEP MBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ TGCBINN
35AVILA FRUTOS, ERIKBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
36PARRAGA VITALI, DAVID IGNACIOBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ CLUB GIRONA GRAVEL
37GOMEZ, JOSEP MARIABtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ CLUB CICLISTA PLATJA D\'ARO
38ROSILLO, ALBERTBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ CC VILAJUÏGA
39MASET RUSTULLET, ADRIàBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ C.C.VILAJUIGA - EOBIKES
40GRG, ANGELBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ LINBIKES LEFA TEAM CC
41TORROELLA CAMóS, NARCISBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ CROMOLY BIKES
42GUITART BUSQUES, DAVIDBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
43VáZQUEZ ALONSO, SERGIOBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ PEDAL MAIà
44NICOLAU VILA, OLEGUERBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ WELDGIN
45CODINACH TERRADAS, JOSEPBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
46RACERO GONZALEZ, BORJABtt/Gravel Llarga 90km 2000D+ TRITRAMUNTANA
47MARTÍN OLIVET, EVABtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
48CANO FERNANDEZ, JUAN ANTONIOBtt/Gravel Llarga 90km 2000D+
49DAKI BENABOUD, RABEBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ GICH\'S SESSIONS NAVATA
50CORTES VáZQUEZ, MANUELBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ EDIBIKES
51MIRAS SOTO, MARTíNBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ EDIBIKES
52GRACIA COSTA, FELIPEBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ EDIBIKES
53GRABALOSA PAU, LLUISBtt/Gravel Mitja 40km 830D+OPTIMBIKE
54FELIU SOLà, ÀLEXBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ CEME
55GARCIA TORRALVO, ADRIABtt/Gravel Mitja 40km 830D+OPTIMBIKE
56SANTIAGO CASTILLEJO, AITORBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ FISIOPLUS
57PINTOR LOPEZ, EMILIOBtt/Gravel Mitja 40km 830D+FISIOPLUS
58PASCUAL, LLUCBtt/Gravel Mitja 40km 830D+INDEPENDENT
59HARO FERRóN, YOLANDABtt/Gravel Mitja 40km 830D+ C.C SURIà BICIS
60PICORNELL ALSINA, JESUSBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ -
61GIL GARCIA, GUILLEMBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ EDIBIKES
62PEIX COMPTE, ALBERTBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
63MAYNé VALLMAJó, POLBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
64PEIX MAYNé, GERARDBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
65ROM ROM, RUDIBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ PELOTON EL \"PINXASSU\"
66JORDà COSTA, ABDóNBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ PELOTON EL \"PINXASSU\"
67COMPTE MARTí, JORDIBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ PELOTON EL \"PINXASSU\"
68BARCELó ROBLES, JOANBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ PELOTON EL \"PINXASSU\"
69FERNáNDEZ CONTRERAS, ALBERTOBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
70TARROCPUJOL, MARIABtt/Gravel Mitja 40km 830D+
71PARéS MASó, GERARDBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
72VIVAS MARTINEZ, CALVOMANBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ EDIBIKES
73SARGATAL JUANOLA, CARLESBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ SANTVI-TEAMMOZZ
74HERNáNDEZ MASOLIVER, FRANCBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ SURIA BICIS
75ALONSO SANCHEZ, FERNANDOBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ EDIBIKES
76GARCíA, MIGUELBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ CC ROSES
77DEL POZO GAECIA, LUISBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ CC ROSES
78SáNCHEZ CARRIóN, RAMóNBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
79MICHEL, DEFAYEBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
80VERGéS GARCíA, LIDIABtt/Gravel Mitja 40km 830D+ DESFRENATS
81TERRóN QUERALTA, ISMAELBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ INDEPENDENT
82GóMEZ RODà, DAVIDBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
83VELLVEHí SUBIRóS, PEREBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
84AUQUER SIMON, FERRANBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
85WETTER, MARITABtt/Gravel Mitja 40km 830D+ SURIà BICIS FIGUERES CLUB
86OBERJOHANN, FRIEDELBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ SURIá BICIS FIGUERES
87LOPEZ, SIMONBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ CC SúRIA BICIS
88BASSAS TORRENT, SONIABtt/Gravel Mitja 40km 830D+ CEJ
89FàBREGA CASAS, TONIBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ CEJ
90GAMERO PEREZ, PEDROBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
91PULIDO FREIJO, OLGABtt/Gravel Mitja 40km 830D+
92PLANELLA ALBI, ERICBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ TGCBINN
93CM, NURIABtt/Gravel Mitja 40km 830D+ SB
94VERGéS PICART, JOANBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
95MARCOS JORDà, JOSEPBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
96IBAñEZ DE ELEJALDE, RAFAELBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ CC ROSES
97COLOMER BACH, LLUISBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ DILLUNS AL SOL
98BATLLE PORTAS, RAMONBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
99BASTIDAS, JULIáNBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
100PUIG ROIG, MARTíBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ SENSEUNDUROPEROAMBESTIL
101MODOLELL ALBERCH, JOSEP MABtt/Gravel Mitja 40km 830D+ RUFA C.C.
102FEIXAS VERGES, JOSEP MBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ BANYERA RACE TEAM
103BERGADà FORT, MIQUELBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ CIUB CICLISTA L’ALBI
104ROSILLO TURRA, JORDIBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
105DURAN VIDAL, LLUíSBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ CC SANT GREGORI
106SERRA CASADEVALL, CARLESBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
107REIXACH, CARLESBtt/Gravel Mitja 40km 830D+ DESFRENATS
108EGEA CASTILLO, RAQUELBtt/Gravel Mitja 40km 830D+
109EGEA CASTILLO, ALEXANDRABtt/Gravel Mitja 40km 830D+
110BARRIS ROCA, SUSANABtt/Gravel Mitja 40km 830D+ TRIATLÓ TRAMUNTA
111PEREIRA, DANIELBtt/Gravel Curta 24km 370D+OPTIMBIKE
112PEREIRA, JORDIBtt/Gravel Curta 24km 370D+OPTIMBIKE
113ZAMORANO CORONIL, DAVIDBtt/Gravel Curta 24km 370D+OPTIMBIKE
114ZAMORANO MOYANO, MARIOBtt/Gravel Curta 24km 370D+OPTIMBIKE
115OLIVER PASTORET, ESTELBtt/Gravel Curta 24km 370D+ EDIBIKES
116SALó SOLé, MIQUELBtt/Gravel Curta 24km 370D+ GEIS
117JUAN ALVAREZ, WOLFRANDOBtt/Gravel Curta 24km 370D+ GICH\'S SESSIONS
118ROSILLO, POLBtt/Gravel Curta 24km 370D+ CC VILAJUÏGA
119GUICH, ANNABtt/Gravel Curta 24km 370D+ CC VILAJUÏGA
120FRIGOLA SARIS, NURIBtt/Gravel Curta 24km 370D+
121FERRER ALONSO, CARLESBtt/Gravel Curta 24km 370D+ ROSES
122SALLERAS DURAN, LAIABtt/Gravel Curta 24km 370D+
123SAEZ GUSTA, JORDIBtt/Gravel Curta 24km 370D+
124PALMA PEREZ, MIGUEL ANGELBtt/Gravel Curta 24km 370D+ CCROSES
125SAEZ SALLERAS, GILBtt/Gravel Curta 24km 370D+ CC VILAJUIGA
126JUANOLA GRABULOSA, SERGIBtt/Gravel Curta 24km 370D+
127GODORI VILAR, JORDIBtt/Gravel Curta 24km 370D+
128QUIRANTE, ALEXBtt 35km 550D+ EDIBIKEX
129MUñOZ RUIZ, ANTONIBtt 35km 550D+
130CRUZ MENEA, IVANBtt 35km 550D+ EDIBIKES FIGUERES
131CABRERIZO MORENO, ÓSCARBtt 35km 550D+ EDIBIKES
132LARUMBE SANTAMARIA, MIGUELBtt 35km 550D+OPTIMBIKE
133MARMOLEJO NOGUEROL, MIGUELBtt 35km 550D+ BIRRABIKERS
134MESA SERRANO, JOANBtt 35km 550D+ BIRRABIKERS
135CABALL CANET, ARNAUBtt 35km 550D+OPTIMBIKE
136SOLES, ALBABtt 35km 550D+CC EDIBIKES ESQUENAPELATS
137PEREZ VAZQUEZ, VICTORBtt 35km 550D+SURIA BICIS
138MUñOZ, SERGIOBtt 35km 550D+ CYCLOSPHERA
139JIMENEZ CARMONA, HECTORBtt 35km 550D+
140TRIAS AYALA, DAVIDBtt 35km 550D+ SURIà BICIS
141PéREZ VáZQUEZ, RAúLBtt 35km 550D+ SURIABICIS
142GARCIA MENA, GERARDBtt 35km 550D+
143PUJOL PLE, POLBtt 35km 550D+
144LUQUE TORRES, ALBERTO ANGELBtt 35km 550D+
145GUTIERREZ DORADO, MIGUELBtt 35km 550D+
146GUERRA, FRANKBtt 35km 550D+RED*INK
147COROMINAS VIVAS, RICARDBtt 35km 550D+RED INK
148GUZMAN, GUILLERMOBtt 35km 550D+ ELS 300
149GAINZA PONT, BLANCABtt 35km 550D+ EDIBIKES
150TEIXIDOR GELABERT, MARTIBtt 35km 550D+ EDIBIKES
151PALOS SURIOL, IGNASIBtt 35km 550D+ EDIBIKES
152GUIU ARAGONÉS, SERGIBtt 35km 550D+
153GUIU RIUS, RAMONBtt 35km 550D+ KM0
154LLAURADÓ VALBUENA, LLUÍSBtt 35km 550D+
155MORENO GONZALEZ, JOSE MIGUELBtt 35km 550D+
156DURAN BOSCH, BIELBtt 35km 550D+ CC ROSES
157BAñOS CAMINERO, XAVIERBtt 35km 550D+ C.C.ROSES
158BARBA SOLE, LLUISBtt 35km 550D+ INDEPENDENT VALLVIVA
159LUPENKOV, KIRILLBtt 35km 550D+ EDIBIKES
160GARCIA VAZ, MARCOSBtt 35km 550D+ OPTIMBIKE
161BAñOS VALLE, TAMARBtt 35km 550D+
162GASOL GIL, JORDIBtt 35km 550D+
163CABELLO JUST, QUICOBtt 35km 550D+
164AGUILAR CARMONA, PEREBtt 35km 550D+ EDIBIKES CLUB CICLISTA
165GARCÍA SANCHEZ, JAVIERBtt 35km 550D+ FERROBIKERS
166FAGES DE VERA, MARINABtt 35km 550D+
167MONNICKENDAM TARRADELLAS, MARCBtt 35km 550D+
168NOGUERA, CARLUSBtt 35km 550D+
169CERVERA CASTRILLO, MARCBtt 35km 550D+
170AGUILAR CARMONA, JOSEP MBtt 35km 550D+ MOLINILLO CYCLING CLUB
171GUIU ARAGONÉS, ARNAUBtt 35km 550D+ INDEPENDENT
172GIRBAL JIMENEZ, CARLESBtt 35km 550D+
173CANELA, PEREBtt 35km 550D+
174ROSILLO, ISMAELBtt 35km 550D+ TEAM INTEGRA
175GUEPUD RUANO, RUBéN ANDRéSBtt 35km 550D+
176CIRERA MORERA, GERARDBtt 35km 550D+ NIETA NIKE CLUB
177GRABULOSA VIDAL, NARCISBtt 35km 550D+ SINGLESPEEDCATALUNYA
178JIMENEZ PIBERNAT, ARNAUBtt 35km 550D+
179GARCIA JUL, LEVIBtt 35km 550D+
180NAVARRO MASIP, MATEUBtt 35km 550D+ BTTORRE
181ALBOQUERS ALIBERCH, FERRANBtt 35km 550D+
182MATó ARIAS, POLBtt 35km 550D+ MOLINILLO GAVARRESCYCLING
183TORRENT BARBERO, MARCBtt 35km 550D+ ACTIVABIKE
184PARET CASTELLó, ALBERTBtt 35km 550D+ -
185FàBREGA I EGEA, GERARDBtt 35km 550D+
186FERRAN BATET, VALENTIBtt 35km 550D+ RIDERSGAVARRES
187CURóS MONTERO, JOANBtt 35km 550D+ LEFA TEAM CLUB CICLISTA
188OLIVé VERDURA, BRUNOBtt 35km 550D+ MOLINILLO GAVARRES CYCLING
189MATO JIMENEZ, JORDIBtt 35km 550D+ MOLINILLOS GAVARRES CYCLING
190FABREEGA OLIVA, ISIDREBtt 35km 550D+ EDIBIKES
191PIJOAN PAGèS, ALBERTBtt 35km 550D+
192ORIOL TUBERT, PEREBtt 35km 550D+ EDIBIKES
193VAZQUEZ BALBOA, JOSE LUISBtt 35km 550D+ BICIATS DE L’EMPORDà
194CASELLAS ROMERO, XAVIERBtt 35km 550D+ BICIS SURIA
195CARBONéS FARGAS, BERNATBtt 35km 550D+
196PLANAS PERAFERRER, XAVIERBtt 35km 550D+C.C. SANT JORDI DESVALLS
197VàZQUEZ VERA, ALEIXBtt 35km 550D+ PEDAL MAIà
198VàZQUEZ VERA, MARTíBtt 35km 550D+ PEDAL MAIà
199RASET REGUERO, EDUARDBtt 35km 550D+ CC SANT GREGORI
200CASTANYER, ALBERTBtt 35km 550D+ CC PLA DE L\'ESTANY
Curses.cat :: Inscripcions, Classificacions, Calendari, Cronometratges

Tel 650 320 310 || angel@curses.cat
C/Rusinyol, 13 -17130 L'Escala

Avis Legal || RGPD || Política de Devolucions
2024-04-21 07:05:30