LLISTA D'INSCRITS

Inscripcions Online Tancades,
presencialment dissabte de 17h a 19h i diumenge de 8:15h a 9h
Resguard     WEB de la cursa    Reglament 
Participants
dorsal Participant Modalitat Club
1EVANS BALAGUER, JORDIDistància 21km:
2GRABOLEDA GARRIGA, ENRICDistància 21km: CENTRE EXCURSIONISTA EMPORDANèS
3MAJóS CULLELL, MARCDistància 21km: CLUB NATACIó CATALUNYA
40NOBLEJAS DAUNIS, JORDIDistància 8km: PIZZA NOBLI
41SALVADOR COSTA, CARLESDistància 8km:
4ESPINOS BLASCO, GEMMADistància 21km:
5GWISCZ SIDERA, ALEIXDistància 21km:
42GWISCZ DEVAUBE, FREDERICDistància 8km:
6COBOS GUERRERO, RUBéNDistància 21km: TRAIL RUNNING GIRONA
43COSTA GOU, FERRANDistància 8km: CRE VILATENIM
7TORRAS ALABAU, ALEIXDistància 21km: FESTUCS TEAM
8TARASOVA, ANNADistància 21km: OVERLAND RUNNING
59KONONENKO, NIKITACurses Infantils:OVERLAND RUNNING
44CLERIGUES AYUDAN, ALEJANDRODistància 8km:
9GIL SERRET, LORENADistància 21km:
10CARRERAS JIMéNEZ, JOELDistància 21km: FESTUCS TEAM
11ROVIRA, JACOBDistància 21km:
45SULLà, CLARADistància 8km:
12GóMEZ HäUSELMANN, ANTONIODistància 21km:
13LAGARDE, THOMASDistància 21km:
46RAMON ESPIN, JOSé LUISDistància 8km:
14CUARTANGO OLIDEN, JAIZKIDistància 21km: C.E. L\'ESCALA
15D’ARMENGOL I PARRA, ORIOLDistància 21km:
16PUIGBERT, ANNADistància 21km:
47GUERRERO, JESúSDistància 8km:
17ALBERTí, XEVIDistància 21km: BESALú CROSS
48RIBES HERNáNDEZ, EVADistància 8km:
18CERVERA ARENAS, ALEIXDistància 21km: UNIó ESPORTIVA FONTCOBERTA
19CARMONA, ROBERTDistància 21km:
20SUREDA BUSQUETS, JOSEP LLUíSDistància 21km:
21GUBERT ROURE, IGNASIDistància 21km: ECOTURISME MAS RIBAS
22JULIÀ RAMIÓ, SERGIDistància 21km:
23REY RODRíGUEZ, MANUELDistància 21km: CCOLOT
49PUIGBERT, JOANDistància 8km: VENTALLó
24BLANCH PLANAS, MÀRIUSDistància 21km: VIC-ETB
25PAGèS PIFERRER, MIKIDistància 21km: CEE
50MARTíNEZ MACARD, LAURADistància 8km:
26VILA BURGAS, MIQUELDistància 21km:
51ROSELLó VIDAL, CARMEDistància 8km: C.E.SENSACIONS
52TEIXIDOR BOTA, MIQUELDistància 8km:
53VINARDELL COLOM, SUSANADistància 8km:
27SEGARRA URIOS, ALEXISDistància 21km:
28EGEA, SòNIADistància 21km:
29MORALES, ALEXDistància 21km:
30MORALES, NILDistància 21km:
31ALSINA COLL, PEREDistància 21km: MATXACUCA
54MARTíNEZ MACARD, LLúCIADistància 8km:
55PALTRE PALAHí, DANIELDistància 8km:
32PLANAS GOMEZ, ALBERTDistància 21km:
33RíO NúñEZ, XAVIDistància 21km:
34LOPEZ SERENTILL, PAULADistància 21km:
35PEREFERRER ROS, JORDIDistància 21km:
56FONTDECABA DIAZ, JAIMEDistància 8km: CAF RUNNERS
57PICO, LIDIADistància 8km: INDEPENDENT
58ABAD PICO, URIELDistància 8km: INDEPENDENT
36POCH ROMERO, JOSEPDistància 21km: LES MANDALES
37SALVATELLA RENART, ALBERTDistància 21km:
38SERRAT MASSANA, CRISTINADistància 21km: INDEPENDENT
39FRIGOLA LLUANSI, JOSéDistància 21km: CROS BESALU P
Curses.cat :: Inscripcions, Classificacions, Calendari, Cronometratges

Tel 650 320 310 || angel@curses.cat
C/Rusinyol, 13 -17130 L'Escala

Avis Legal || RGPD || Política de Devolucions
2024-03-02 20:51:18