LLISTA D'INSCRITS    Resguard     WEB de la cursa    Reglament

DORSALS EXHAURITS


Participants
dorsal Participant Modalitat Club
1OBRADOR PONS, JORDITravessa 1000mCN SATUNA
2IVANOV, IVANTravessa 1000mCLUB NATACIO ATLETIC BARCELONETA
3GARRIDO BETETA, SILVIATravessa 1000mCLUB NATACIO ATLETC BARCELONETA
4ORELL NORTH, EVATravessa 1000m
5GARRIDO FUSTé, MONTSETravessa 1000m
6COTTAZ, FRANçOISTravessa 1000m
7PORTA PEREZ, EDUARDTravessa 1000m
8COSTEA GOñI, NANITTravessa 1000m
9ROSSELL PAIXÁ, MARCTravessa 1000m
10PEñARRUBIA POZO, JOSé MANUELTravessa 1000mINDEPENDIENTE
11BROUWER, HANSTravessa 1000m
12BROUWER, FARIDATravessa 1000m
13BOIX, ALBERTTravessa 1000m
14CLERGUE, HANNAHTravessa 1000m
15CALABUIG SáNCHEZ, JOSEP MARIATravessa 1000mCN BADALONA
16CUNILL SABATÉS, ARNAUTravessa 1000mINDEPENDENT
17PUNSI RIBUGENT, CARLESTravessa 1000mCLUB CICLISTA BANYOLES
18NAVARRO BACHES, IRENETravessa 1000m
19MONTIEL ARMAS, PATRICIATravessa 1000m
20REVENGA SANTOS, EMILIÀTravessa 1000mCLUB NATACIÓ MOLINS DE REI
21MARTINEZ GONZáLEZ, JUAN ANDRéSTravessa 1000mSWIMFASTER
22PUJOL CASADEVALL, MIQUELTravessa 1000mGEIEG
23PIETER, VAN PELTTravessa 1000m
24NELE, VAN PELTTravessa 1000m
25LARA, VAN PELTTravessa 1000m
26CHRISTINE, NOUWENTravessa 1000m
27NEO, CALLANTTravessa 1000m
28DE FEY, JOHANNATravessa 1000m
29CUNI JUTGLAR, GERARDTravessa 1000mGEIEG
30TRUY MARTíNEZ, JUANJOTravessa 1000mTRAVESSES I BIRRES
31SALA GARCIA, CARLESTravessa 1000m
32REYNéS LóPEZ, JORDITravessa 1000m
33FERRER FONTANELLA, MIREIATravessa 1000mCN PALAMOS
34PEREIRA GUERRERO, JOSEPTravessa 1000mPERDUTS DE BEGUR
35SOTOS GARCIA, OSCARTravessa 1000mCN CERDANYOLA
36BERTOLIN EDO, JOSE RTravessa 1000m
37SIQUEIRA BATISTA, RODRIGOTravessa 1000mEQUIPE POSEIDON (UFM/MG - BRASIL)
38JOVER, MARIATravessa 1000mMARNATóN
39BOSSY AZPELICUETA, ÀLEXTravessa 1000m
40BOSSY FONS, ALèXIATravessa 1000m
41WOLTER, ANJATravessa 1000mCLUB DE NATACIóN PALAFRUGELL
42JOFRE GARCIA, XAVIERTravessa 1000m
43PUEYO LARREA, JOSEP LLUISTravessa 1000mTETTSUI
44PIJOAN AUMATELL, MAGíTravessa 1000mCLUB ATLèTIC NATACIó TORELLó
45SCHUURMAN, LINDATravessa 1000mCNPE
46MARíN DALMAU, GUILLEMTravessa 1000m
47RIBAS GüELL, MROSATravessa 1000m
48MARíN DALMAU, MARCTravessa 1000m
49BONET BALAGUER, TERESATravessa 1000m
50SALICHS BONET, JANATravessa 1000m
51MORA LOPEZ, NILTravessa 1000mNATACIó CLUB TORELLó
52CALVET MARTí, JORDITravessa 1000mINDEPENDENT
53OLIVER CELAYA, DANIELTravessa 1000m
54OLIVER CELAYA, NICOLáSTravessa 1000m
55SANCHEZ COLOMER RUIZ, ASCENSIONTravessa 1000mSENSE CLUB
56GIL SANCHEZ, SILVIATravessa 1000mCNB
57ARAUS LLOMPART, MARTATravessa 1000mGEIEG
58CAMPS FERRER, GLÒRIATravessa 1000mGEIEG
59AMELA, MIQUELTravessa 1000m
60BONA DUCH, JOANTravessa 1000mCLUB NATACIó PALAMóS
61RODRíGUEZ, FERRANTravessa 1000m
62AMELA MORCILLO, ISABELTravessa 1000m
63BORN, WOUTERTravessa 1000mEGARA
64BORN, DAANTravessa 1000mEGARA
65AMELA, MARTATravessa 1000m
66BURILLO BENíTEZ, ELOYTravessa 1000mCLUB NATACIó CERDANYOLA
67AMELA MORCILLO, MERITXELLTravessa 1000mINDEPENDENT
68SANCHEZ PEREZ, NEREATravessa 1000mCLUB NATACIO CERDANYOLA
69VILA CORTéS, LLUISTravessa 1000mCLUB NATACIó BANYOLES
70ANTOINE RIOLOBOS, CAROLETravessa 1000m
71GASULL MASIP, BLAITravessa 1000m
72MARTIN BURGUES, LAIATravessa 1000m
73MARTIN BURGUES, CRISTINATravessa 1000m
74TORRENTALLé NAVAS, MARTíTravessa 1000mINDEPENDENT
75ALEÑÀ AMER, JOSEPTravessa 1000m
76DALMASES VILà, AINATravessa 1000mCLUB NATACIó TERRASSA
77LLUMà FERRER, ANNATravessa 1000mCLUB NATACIó TERRASSA
78MAJADAS MONROY, GERMANTravessa 1000mCLUB NATACIó TERRASSA
79VILà FERRER, GLòRIATravessa 1000mCLUB NATACIó TERRASSA
80PLA, ROSERTravessa 1000m
81TORRENT VILA, ESTHERTravessa 1000mTETTSUI
82CAMA MITJANAS, NúRIATravessa 1000mSIRENITAS TEAM
83VIDAL MARQUèS, MARTíTravessa 1000m
84PASTó BENHAM, FRANCESCTravessa 1000mCLUB NATACIó PALAMóS
85MARTINEZ BASTERRA, GEMMATravessa 1000mC.P FLAçà
86STRONG, WAYNETravessa 1000m
87BURGUES, ANNATravessa 1000m
88HURTADO SABATER, MARCTravessa 1000mC.P FLAçà
89HURTADO SABATER, PAULATravessa 1000mC.P FLAçà
90CAMPRUBI SANGLAS, IGNASITravessa 1000mCANT
91CAMPRUBI CROSAS, JOANTravessa 1000mCANT
92ASENSIO GOMEZ, NANDOTravessa 1000m
93FIGUERAS FELIP, JOANTravessa 1000mCLUB NATACIO SATUNA
94FERRER DEU, NURIATravessa 1000m
95ESTAUN BAILO, ALFREDOTravessa 1000m
96DíEZ BERTRAN, XAVIERTravessa 1000mCLUB NATACIó PALAFRUGELL
97WIJSMAN, MAARTENTravessa 1000mAQUA
98JIMENEZ PIBERNAT, ARNAUTravessa 1000m
99GAVARRó ALGUERó, ANNATravessa 1000m
100MORRILL GAVARRó, LENATravessa 1000m
101CAROLà FIGUERAS, CARLESTravessa 1000m
102ROCA RUBIO, ROSERTravessa 1000mCLUB NATACIó CENTELLES
103BRASó, JORDITravessa 1000m
104PéREZ GONZáLEZ, MARTATravessa 1000m
105BRASó PéREZ, BERTATravessa 1000m
106JEREZ SOLER, JORDITravessa 1000mC. P. FLAçà
107FIGUERAS TORTRAS, ARNAUTravessa 1000mCLUB NATACIO SATUNA
108VIDAL, SUSSANATravessa 1000m
109MURRAY, GARYTravessa 1000mCN CERDANYOLA
110MURRAY HERNáNDEZ, LIAMTravessa 1000mCN CERDANYOLA
111ALONSO CASADO, IANTravessa 1000m
112RAFFIN RAFFIN, TONYTravessa 1000mTRIATHLON CHALLANS GOIS
113ULLDEMOLINS, DIANATravessa 1000m
114MONMANY RIVAS, MONTSETravessa 1000mPALLEJà
115CALSINA GOMIS, GLORIATravessa 1000m
116RODERO TRIGUERO, MARTATravessa 1000mCN CERDANYOLA
117RODERO CASTRO, DAVIDTravessa 1000mRATUZZIESWIMMERS
118RUBIO GORDILLO, LAIATravessa 1000mCLUB ATLèTIC NATACIó TORELLó
119MORALES PALÉ, LLUÍSTravessa 1000mCLUB POLIESPORTIU FLAÇÀ
120MORALES BUENO, ÀLEXTravessa 1000mCLUB POLIESPORTIU FLAÇÀ
121MORALES PALE, DAVIDTravessa 1000mC.P. FLAçA
122LLAUSSAS PUJOL, LAURATravessa 1000mC.P. FLAçA
123LLAUSSAS PUJOL, JORDINATravessa 1000mC.P. FLAçA
124LLAUSSAS PI, JOSEPTravessa 1000mC.P. FLAçA
125HURTADO PERICH, JOSEPTravessa 1000mC.P. FLAçA
126BOVEN, MILATravessa 1000m/
127BOVEN, FLORTravessa 1000m/
128BOSMAN, KATLEENTravessa 1000m/
129QUER FARRES, JULITravessa 1000m
130REIXACH MARTí, ARIADNATravessa 1000m
131MALé CALVO, ESTEVETravessa 1000m
132MUñOZ SáNCHEZ, RAúLTravessa 1000m
133PELIVAN, ANDREATravessa 1000m
134PI RENART, JOSEPTravessa 1000m
135PI I MARTíNEZ, MARIONATravessa 1000m
136LABALL, MARTATravessa 1000m
137OLIVELLA COSTA, ANGELSTravessa 1000m
138PUNTI SOLER, XAVIERTravessa 1000mINDIVIDUAL
139JOHANSON, GRAHAMTravessa 1000m
140CORTECERO MONTAñES, RAFAEL LUISTravessa 1000m
141SEGLAR LLAVONA, ALíCIATravessa 1000m
142GARCIA OLAMENDI, JORDITravessa 1000m
143ACHAHBAR, MONTASSARTravessa 1000m
144GONZáLEZ DOMINGUEZ, NORIELTravessa 1000mCN.CERDANYOLA
145GONZáLEZ DOMINGUEZ, IAN NORIELTravessa 1000mCN.CERDANYOLA
146HELENE, CASSETravessa 1000m
147BUTT, SOPHIE RENATETravessa 1000m
148MARTI, SILVIATravessa 1000m
149CASSú PANOSA, MARCTravessa 1000m
150PòRTULAS FELIP, JAUMETravessa 1000m
151LLAUSàS FAJULA, NARCISTravessa 1000m
152MARTí VENTALLò, XAVIERTravessa 1000mTETTSUI EMPORDà
153MARTINEZ PUIGSOMENEXH, LAIATravessa 1000mCN L\'ESCALA EMPúRIES
154CLIMENT BOTELLA, JORDITravessa 1000mINDEPENDENT
155CLIMENT BOTELLA, ARMANDTravessa 1000m
156VALLET OCHOA, CRISTINATravessa 1000m
157LóPEZ AUBESO, AGUSTíTravessa 1000mC.N. CALELLA
158DíAZ ARRABAL, IRENETravessa 1000m
159CASTRO MAESTRE, ANTONIOTravessa 1000m
160PEYA ROBINSON, JUDITHTravessa 1000mCLUB POLIESPORTIU FLAçà
161BERNABEU IBAñEZ, ALEJANDROTravessa 1000mCN SABADELL
162PEREZ VIVAS, PAULATravessa 1000mCN SABADELL
163LACAL GRACIA, DIANATravessa 1000mSTADIUM VENECIA
164LACAL GRACIA, DAVIDTravessa 1000mSTADIUM VENECIA
165SANTOS PASCUAL, ALEXTravessa 1000mC.N. FIGUERES
166HUGUET PINO, DANIELTravessa 1000mCN PREMIà
167SáENZ HERNáIZ, IGNACIOTravessa 1000m
168PORRAS DOMíNGUEZ, JUANTravessa 1000mCLUB NATACIó CERDANYOLA
169PORRAS GóMEZ, JANTravessa 1000mCLUB NATACIó CERDANYOLA
170MAS MARTí, ALBERTTravessa 1000m
171TORTAJADA CARENYS, PERETravessa 1000m
172BATISTA, PEDRO MIGUELTravessa 1000m
173YBARRA BONADA, INGRIDTravessa 1000m
174BONADA GUERRA, NEUSTravessa 1000m
175BESSA BUENO, GEMMATravessa 1000m
176VILATERSANA, GLòRIATravessa 1000m
177GRABULOSA INGLADA, ANTONITravessa 1000m
178SERRAT NEVADO, JOSEPTravessa 1000mTOSSA
179GORDILLO TORRES, VíCTOR JOSETravessa 1000m
180CIURANA FONT, DAVIDTravessa 1000m
181SETTECASE, ELLATravessa 1000mCLUB NATACION CERDANYOLA
182FIGUERAS CASANOVAS, LLUíSTravessa 1000m
183GARANGOU LóPEZ, ESTHERTravessa 1000m
184REIXACH COMAS, SANTITravessa 1000mTRAVESSES I BIRRES
185PRADOS NAVAS, MARCOSTravessa 1000m
186ADSERIAS-GARRIGA, JOETravessa 1000m
187VIVES BASSO, ORIOLTravessa 1000mC.P.FLAçà
188CASELLAS CARRERAS, MONICATravessa 1000m
189FERRIOL MADDRENAS, PERETravessa 1000mGEIEG
190BODACHOV, MARKTravessa 1000mCLUB NATACIÓ PALAFRUGELL EMPORDÀ
191MAYNé COMAS, ALEIXTravessa 1000mCLUB NATACIó PREMIà
192TRIBULIETX SANCHEZ, POLTravessa 1000mCLUB NATACIó PREMIà
193NúñEZ GRANELL, NILTravessa 1000mCN PREMIà
194GONZáLEZ MONJE, ADRIáNTravessa 1000mC.N. FIGUERES
195BIRBA BOSCH, ELOITravessa 1000m
196LORENZ, MANJATravessa 1000m
197MUñOZ DIAZ, CARLATravessa 1000m
198ALDAMA GARCIA, ANATravessa 1000m
199LLINàS USACIOVAITE, MAIATravessa 1000mSWIMFASTER
200BAQUERO, MARCTravessa 1000mCLUB NATACIó SABADELL
201SáNCHEZ OPAZO, GUILLEMTravessa 1000m
202SANCHEZ OPAZO, XAVIERTravessa 1000m
203BUXO BARNES, LAURATravessa 1000mNA
204LóPEZ RECIO, SERGITravessa 1000mNA
205HIDALGO GóMEZ, MIGUELTravessa 1000mNATACIó PALAFRUGELL
206JORDá PIERA, NURIATravessa 1000mCNB
207BENíTEZ PIRIZ, MARíA LUISATravessa 1000mCNCERDANYOLA
208DOMèNECH RAMON, SILVIATravessa 1000m
209GóMEZ MARTíN, ALEXTravessa 1000mCE LLORET AAOO
210SANCHEZ PICORELLI, BELENTravessa 1000mCLUB NATACIó SABADELL
211CLARENA RIERA, VICENçTravessa 1000mCN SABADELL
212CALERO SANCHEZ, ERIKATravessa 1000mCLUB NATACIó SABADELL
213CLARENA SERRAT, VINYETTravessa 1000mCN SABADELL
214CALERO SANCHEZ, DIEGOTravessa 1000mCLUB NATACIó SABADELL
215CUESTA PATóN, AURORATravessa 1000mCLUB NATACIó SABADELL
216CALERO PASCUA, JUAN ANTONIOTravessa 1000mCLUB NATACIó RUBí
217FONT FRADERA, JORDITravessa 1000m
218BRUGUé SEGURA, MARCTravessa 1000mCLUB POLIESPORTIU FLAçà
219GRACIA QUINTANA, GEMMATravessa 1000mCLUB POLIESPORTIU FLAçà
220PATRIS ARMENGOL, ESTELTravessa 1000mCLUB NATACIó SABADELL
221PARRILLA MORALES, FELIXTravessa 1000mCLUB NATACIó SABADELL
222SIERRA GARCIA, SUSANATravessa 1000mSIRENES
223JOHN, VAN BLADELTravessa 1000m
224ANGLADA RICART, GEMMATravessa 1000mSIRENES
225VALLS PECHE, MARTATravessa 1000mSWIMFASTER SALT
226VALLS BRUNAT, RAMONTravessa 1000m
227FORT COSTA, MIQUELTravessa 1000mGEN ROSES
228RUBIO CASADO, JOFRETravessa 1000mINDEPENDENT
229GONZALEZ OLMO, ESTERTravessa 1000mGIMNAS TETTSUI
230MELERO SIGUENZA, INMATravessa 1000m
231FOLCH, HENRYTravessa 1000m
232MURISCOT NIELL, DOLçATravessa 1000mFLAçà
233PEIX TARRES, NúRIATravessa 1000m
234VILà PUJOLAR, NARCíSTravessa 1000m
235POZO PEREZ, JUAN JOSETravessa 1000mCLUB NATACIó CERDANYOLA
236VALENCIA SANMIGUEL, EVA MARIATravessa 1000m
237FERRER ESPUñA, EVATravessa 1000m
238CASTELLó MARTOS, SòNIATravessa 1000m
239GONZALEZ, OTILIOTravessa 1000m
240ESTEVE KAY, BENJAMINTravessa 1000mCN AIGUES OBERTES
241LINARES TORRES, TONITravessa 1000mTGCBINN
242ROSSELL LLADó, MERCèTravessa 1000m
243SANCHEZ DEL RIO ENRIQUEZ, DANIELTravessa 1000mGIMNAS TETTSUI
244SUDRIà MARTINEZ, ANTONITravessa 1000mGEIEG
245CIóRRAGA GONZáLEZ, EVATravessa 1000m
246AIZPITARTE, RUTHTravessa 1000mCLUB NATACIó TERRASSA
247PRATA, ALBERTOTravessa 1000mCLUB NATACIó TERRASSA
248VIU DURAN, SONIATravessa 1000m
249LLENAS RUART, ONATravessa 1000m
250ABRIL ROMAN, RAFATravessa 1000mCNPE
Curses.cat :: Inscripcions, Classificacions, Calendari, Cronometratges

Tel 650 320 310 || angel@curses.cat
C/Rusinyol, 13 -17130 L'Escala

Avis Legal || RGPD || Política de Devolucions
2024-07-20 02:14:08