LLISTA D'INSCRITS    Resguard     WEB de la cursa    Reglament


Participants
dorsal Participant Modalitat Club
12CANADELL GALOBART, LAIATravessia Llarga 2000m C.N. CALDES
13FERRER COLL, BOITravessia Curta 1000m CNFIGUERES
14TOMASSO, NICOLASTravessia Llarga 2000m PSC
15VIÑALLONGA BLASCO, ROGERTravessia Llarga 2000m OPTEAM ENTRENAMENT PERSONAL
16CALDERóN, MARCTravessia Llarga 2000m MC TRAINING
1CALDERóN QUINTANA, GAL·LAMini Travessia 250mMC TRAINING
17MARTíNEZ CARRIóN, JOANATravessia Llarga 2000m CLUB NATACIó SABADELL
18MARCé JORDà, JOSEPTravessia Llarga 2000m CLUB NATACIó SABADELL
19RODRIGUEZ NUNCIRA, PAULATravessia Llarga 2000m C.N.BANYOLES
20RODRIGUEZ NUNCIRA, LAIATravessia Llarga 2000m C.N.BANYOLES
21TOMASSO, JULIETravessia Llarga 2000m
22CUCURULL RUBIO, ROGERTravessia Llarga 2000m SONRíE Y CRECE
23ALONSO GóNGORA, DAMNYS RAMONATravessia Curta 1000m
24DELGADO GARRIGA, JOANTravessia Llarga 2000m TRIENJOY
25RODRIGUEZ MOLINA, ANGELICATravessia Curta 1000m
26HERRERA COSTALS, LAIATravessia Curta 1000m GEN ROSES
27MILOVANOV, ALEX KRUMOVTravessia Curta 1000m GEN ROSES
28BERTA SALMERóN, ANTONITravessia Llarga 2000m INDEPENDENT
29ZUNZUNEGUI PRIETO, MARIA SOLEDADTravessia Curta 1000m PISCINA ROSES
2ZUNZUNEGUI PRIETO, MARIA SOLEDADMini Travessia 250mPISCINA ROSES
30ALMECIJA IñIGUEZ, ABELARDOTravessia Llarga 2000m CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
31GONZáLEZ RODRíGUEZ, MARTíTravessia Curta 1000m MANYANET
3PUJADAS SALLENT, MARINAMini Travessia 250mPISCINA MUNICIPAL DE ROSES
4PUJADAS SALLENTI, ADRIAMini Travessia 250mPISCINA MUNICIPAL DE ROSES
5BUCKLEY BRAVO, MAIAMini Travessia 250m
6PUJADAS JAEN, FERRANMini Travessia 250mPISCINA MUNICIPAL DE ROSES
7BRAVO, RUTHMini Travessia 250mACOMPANYANT DE MAIA BUCKLEY
32ZUNZUNEGUI PRIETO, MERCEDESTravessia Curta 1000m PISCINA ROSES
33PUJADAS SALLENT, ADRIàTravessia Curta 1000m
34PUJADAS JAéN, FERRANTravessia Curta 1000m
35GELABERT SALó, BERTATravessia Llarga 2000m INDEPENDENT
36RIBA SILVESTRE, JOSEPTravessia Llarga 2000m RADIKAL SWIM
8RIBA OLLER, AIXAMini Travessia 250m
37QUERA BATLLE, JORDITravessia Curta 1000m
38ROCA FORTUNY, MARINATravessia Llarga 2000m CLUB NATACIó BARCELONA
39ALMEIDA FLORIN, JOAOTravessia Llarga 2000m
40AREND, PIERRETravessia Curta 1000m FREYMING-MERLEBACH
41VILLALBA MORENO, OSCARTravessia Curta 1000m
42DE JONG, TESSATravessia Curta 1000m GZC DONK
43BEYENS, ALAINTravessia Llarga 2000m
44DE JONG, ERINTravessia Llarga 2000m GZC DONK
9MENDIETA SOLIS, JOEL RICARDOMini Travessia 250m
45ARAUS LLOMPART, MARTATravessia Llarga 2000m GEIEG
46RODRíGUEZ GUITART, ÀNGELTravessia Llarga 2000m
47SENEGAS, CATHERINETravessia Curta 1000m
48DAUDRé VIGNIER, CHARLOTTETravessia Curta 1000m
49MIRON PEREZ, MARTATravessia Llarga 2000m CE MEDITERRANI
10LLORENS MIRON, ENRICMini Travessia 250mCN SANT FELIU
11LLORENS MIRON, ONAMini Travessia 250mA MI M\'AGRADA BALLAR
50FORRELLAD MARTIN, NARCíSTravessia Llarga 2000m
51ARBIOL FORRELLAD, OTTravessia Curta 1000m C.N SANT FELIU
52MARTÍNEZ GONZÁLEZ, MÒNICATravessia Curta 1000m G.E.N. ROSES
53SENEGAS, MARIE ANDREETravessia Curta 1000m
54SENEGAS, SYLVIETravessia Curta 1000m
55BRACONNIER, STéPHANETravessia Llarga 2000m PMX
56CLARENS, ELODIETravessia Curta 1000m PMX
57BRACONNIER, ETHANTravessia Curta 1000m PMX
58BRACONNIER, EZIOTravessia Curta 1000m PMX
59CORREDOR, TOMÀSTravessia Llarga 2000m
60VALLECILLOS LóPEZ, MARCTravessia Curta 1000m
61VIRREIRA TAPIA, OWEN GUSTAVOTravessia Curta 1000m CNFIGUERES
62ESPINOZA GARCIA, MIKE THEYLORTravessia Curta 1000m CNFIGUERES
Curses.cat :: Inscripcions, Classificacions, Calendari, Cronometratges

Tel 650 320 310 || angel@curses.cat
C/Rusinyol, 13 -17130 L'Escala

Avis Legal || RGPD || Política de Devolucions
2024-07-20 02:27:29